Overkill 3

Craneballs

Action

com.craneballs.overkill3

Vstúpte do pôsobenia audiovizuálneho podívanou, ktorá je zbytočná 3. Viesť odpor do víťazstvo nad zlým silám frakcie a ich brutálne zabíjanie stroje. Zbytočná 3 môžu byť prehrávané v režime offline. NOVÝ KOOPERATÍVNY MULTIPLAYER MÓD Získajte váš priateľ hrať s vami alebo háčik s novými v CHATOVACEJ miestnosti. Tím sa a spoločne dominujú v rebríčku. Co-op multiplayer zahŕňa: -Denné turnaja s špeciálne volacie značky pre každého a ešte lepšie volacím pre víťazov -Viacnásobné systém odmeňovania - jedinečný volacie značky, vybavenie a aj zbytočná medailí (ich používať kúpiť najlepšie zbrane k dispozícii) -Online profile Zobraziť vaše štatistiky & úspechy -Rýchle-tempe multiplayer akciu v hre chat systém -Vstupná hala, izba s chatu nájsť spoluhráčom, dráždiť vaše nepriateľov a diskutovať o stratégii NOVÉ NEKONEČNÉ REŽIM Brániť generátor pre čo najdlhšie. Generátor zaps nepriateľov s Ahoj-napätie blesku Vitajte v budúcnosti. Jeho ponuré a temné. Niekedy oppressing frakcii chce všetkým sledovať a počúvať. Oni sa nezastaví pred ničím. Ľudí sa bojí. Demoralizovaný. Niekoľko ľudí, ktorí boj späť sú bolestne presile. Ale nikdy strácať nádej. Ľudia jednoducho potrebujú niekoho ukázať im cestu. Bude postaviť ľudskosti a bojovať za svoju budúcnosť? 
 PRISPÔSOBENIE BEZKONKURENČNÚ ZBRAŇ S HROMADOU UPGRADE ZBRANE A PRÍLOH ARM yourself Vďaka obrovskému arzenálu plne prispôsobiteľné zbrane od klasických brokovnice, útočné pušky, pušky a guľomety na super-powered futuristických zbraní. PESTRÉ A VYVÍJAJÚCE SA HRY Cestovanie cez niekedy-meniace prostredie z nepriateľského púšte opustené mestá a priemyselné komplexy. Boj proti lojálnej vojaci, ťažký útok komanda a ostreľovači frakcie. Použite novú taktiku vyhrať každej bitky. KONZOLY KVALITNEJ GRAFIKY Skúsenosti kvalita konzoly priamo na prístroji. Krásne tavené sveta, neuveriteľne detailné zbraň modely, ragdoll fyzika a špeciálne svetelné efekty sú súčasťou Overkill 3 skúseností. EPIC BOSS BITKY a filmové SEKVENCIE Ako vám rastú, silnejší a nebezpečnejší, frakcie bude robiť niečo v ich silách, aby vás zastaviť. Pripravuje čeliť hrozné roboty a mechanické hrôzy rovno z najhoršie nočné mory. 3. OSOBA, STREĽBU S JEDNODUCHÝM OVLÁDANÍM, URČENÝ PRE MOBILNÉ TELEFÓNY Získajte pohodlný s jednoduché použitie ovládacích prvkov navrhnuté pre mobilné telefóny a sústrediť všetku svoju pozornosť na streľbu. NAJMODERNEJŠIE NANO-OBLEKY Získať ochranu každý vojak si zaslúži Kickstart odpory brnení výskumu sa chrániť seba s futuristickým nepriestrelné Nano-obleky. 
Prežiť dosť dlho a stať sa legendárny vodca odboja budete musieť zvládnuť umenie smrtiacou presnosťou. Bez nej bude existovať žiadny hrdina. Len kosti opustil v piesku. Máte, čo to znamená? Alebo ste prišli nádeji druhý vidíte tvár svojho nepriateľa? Nikdy nebudete vedieť, kým si vyskúšať.okey

Alphabetical

Genres